Ecovacs | Charging Dock | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 190 mm |
| Gross depth master carton | 400 mm |
| Gross height (mm) | 100 mm |
| Gross height master carton | 330 mm |
| Gross weight | 0.548 kg |
| Gross width (mm) | 145 mm |
| Gross width master carton | 170 mm |
| Net weight | 0.457 kg |
| Net weight master carton | 3.288 kg |
| Packing quantity | 6 pc(s) |
| Palette Qty | 462 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 91 g |
| Producer | Ecovacs |
| Producer product name | Charging Dock |
| Tare weight (kg) | 0.091 kg |
| Tare weight master carton | 0.381 kg |
| Toote värv | White |
| Ühilduvus | T9 |
| Volume (m3) | 0.002755 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |

